Page Layouts (1.0.1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: layout
eu: diseinua

en: layouts
eu: diseinuak
