Page Layouts (1.0.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Layout
hi: ख़ाका

en: ID
hi: आईडी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
