Page Layouts (1.0.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: About
hu: Leírás

en: layout
hu: elrendezés

en: layouts
hu: elrendezések

en: Add layout
hu: Új elrendezés

en: Content title.
hu: Tartalom címe.
