Page Layouts (1.0.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Author
it: Autore

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni
