Page Layouts (1.0.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani
