Page Layouts (1.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Add layout
sv: Lägg till layout
