Page Layouts (1.0.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Layout
tr: Yerleşim

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: About
tr: Hakkında
