Page Manager (8.x-1.0-alpha11) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Region
hr: Regija

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Page
hr: Stranica

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Weight for @block block
hr: Težina @block bloka
