Page Manager (8.x-1.0-alpha12) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Path
ta: பா​தை

en: Page
ta: பக்கம்
