Page Manager (8.x-1.0-alpha17) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Layout
sl: Postavitev

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Blocks
sl: Bloki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov
