Page Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Page
jv: Kācā

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Blocks
jv: Blok

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Weight for @block block
jv: Bobot kanggo blok @block
