Page Manager (8.x-1.0-alpha23) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj
