Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: General
az: Əsas

en: Blocks
az: Bloklar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Page path
az: Səhifə yolu

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Optional features
az: Əlavə xüsusiyyətlər

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
