Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Optional features
ne: वैकल्पिक लक्षणहरु

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Display variant
ne: अलग प्रदर्शन
