Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: Add block
nn: Lag blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Delete block
nn: Slett blokk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen
