Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: General
ps: ټوليز

en: Plugin
ps: لګون

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
