Page Manager (8.x-1.0-alpha24) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Path
sv: Sökväg

en: Node
sv: Nod

en: Add page
sv: Lägg till sida

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Add block
sv: Lägg till block

en: Page
sv: Sida

en: General
sv: Allmän

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Add new page
sv: Lägg till ny sida

en: Blocks
sv: Block

en: Delete block
sv: Radera block

en: Delete page
sv: Radera sida

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Page path
sv: Sökväg till sida

en: Variants
sv: Varianter

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: No blocks in this region
sv: Inga block i denna region

en: Variant type
sv: Typ av variant

en: Optional features
sv: Valfria funktioner

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning

en: Status code
sv: Statuskod

en: Weight for @block block
sv: Vikt för block @block

en: Selection criteria
sv: Kriterium för urval

en: HTTP status code
sv: Statuskod för HTTP

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin

en: Context assignments
sv: Tilldelning av sammanhang

en: Display variant
sv: Visa variant

en: Selection logic
sv: Logik för urval

en: Selection condition
sv: Villkor för urval
