Page Manager (8.x-4.0-beta4) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Path
cy: Llwybr

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Node
cy: Nod

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Add block
cy: Ychwanegu bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: General
cy: Cyffredinol

en: Blocks
cy: Blociau

en: Delete block
cy: Dileu'r bloc

en: No blocks in this region
cy: Dim blociau yn y rhanbarth yma.
