Page Manager (8.x-4.0-beta5) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Node
lt: Mazgas

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Page
lt: Puslapis

en: General
lt: Bendras

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Add new page
lt: Pridėti puslapį

en: Blocks
lt: Blokai

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Variants
lt: Variantai

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Display variant
lt: Atvaizdavimo variantas
