Page Manager (8.x-4.0-beta5) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Optional features
ml: ഓപ്ഷണൽ സവിശേഷതകൾ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
