Page Manager (8.x-4.0-beta5) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Page
te: పేజీ

en: General
te: సాధారణ

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: Optional features
te: ఐచ్చిక సౌలభ్యాలు
