Page Manager (8.x-4.0-beta6) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Node
hy: Նոդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Delete block
hy: Ջնջել բլոկները

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Optional features
hy: Ընտրովի հատկանիշներ

en: Weight for @block block
hy: @block բլոկի քաշը:

en: Display variant
hy: Ցուցադրման տարբերակ
