Page Manager (8.x-4.0-rc1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Plugin
br: Lugant
