Page Manager (8.x-4.0-rc1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Region
lv: Reģions

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Node
lv: Mezgls

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Page
lv: Lapa

en: General
lv: Galvenie

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Add new page
lv: Pievienot jaunu lapu

en: Blocks
lv: Bloki

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Weight for @block block
lv: @block bloka svars
