Page Manager (8.x-4.0-rc1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: General
mr: साधारण

en: Optional features
mr: पर्यायी वैशिष्ट्ये

en: Context assignments
mr: संदर्भ असाइनमेंट
