Page Manager (8.x-4.0-rc1) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Path
oc: Camin

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Add block
oc: Apondre un blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Blocks
oc: Blòts

en: Delete block
oc: Suprimir lo blòt

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Path is required.
oc: Lo camin es obligatòri

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Variants
oc: Variantas

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: Add variant
oc: Apondre una varianta

en: Reorder variants
oc: Ré-ordonner les variantas

en: Variant type
oc: Tipe de varianta

en: Optional features
oc: Foncionalitats opcionalas

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
oc: Seleccionatz las foncionalitats facultativas dont avètz besonh per quelles soient presentas dins les formularis de configuracion. Se vous ne seleccionatz pas aquestas opcions aicí poiretz totjorn les activar un còp que vòstra pagina serà creada. Se vous n'êtes pas sûr, laissez aquestas opcions démarcadas.

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: No context selected
oc: Pas de contèxte seleccionat

en: Variant
oc: Varianta

en: Update and save
oc: Metre a jorn e enregistrar

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Weight for @block block
oc: Pes del blòt @block
