Page Manager (8.x-4.0-rc1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: Node
sq: Nyjë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Page
sq: Faqe

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Delete block
sq: Elemino bllokun

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor
