Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Region
ast: Rexón

en: Node
ast: Noyu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Page
ast: Páxina

en: General
ast: Xeneral

en: Optional
ast: Opcional
