Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Page
be: Старонка

en: General
be: Агульны

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Blocks
be: Блокі

en: Delete block
be: Выдаліць блок

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Optional features
be: Дадатковыя адметнасці

en: Weight for @block block
be: Вага для блока @block

en: HTTP status code
be: Статус код HTTP

en: Context assignments
be: Прызначэнне кантэксту

en: Display variant
be: Варыянт паказу
