Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Region
km: តំបន់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Delete block
km: លុប​ប្លុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Weight for @block block
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ប្លុក @block
