Page Manager (8.x-4.0-rc2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Required
mk: Побарано

en: Add block
mk: Додавање блок

en: Blocks
mk: Блокови

en: Delete block
mk: Бришење блок
