Page Manager (8.x-4.0-rc3) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Path
is: Slóð

en: Region
is: Svæði

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Page title
is: Titill síðu

en: Add block
is: Bæta við blokk

en: Page
is: Síða

en: General
is: Almennt

en: Optional
is: Valkvætt

en: Blocks
is: Blokkir

en: Delete block
is: Eyða blokk
