Page Manager (8.x-4.0-rc3) - en to uk translation catalogue (114 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Path
uk: Шлях

en: Region
uk: Область

en: Layout
uk: Макет

en: Node
uk: Матеріал

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Are you sure you want to delete the page %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити сторінку %name?

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Add block
uk: Додати блок

en: Page
uk: Сторінка

en: General
uk: Загальне

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Add new page
uk: Додати нову сторінку

en: Blocks
uk: Блоки

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: Contexts
uk: Контексти

en: Page information
uk: Інформація про сторінку

en: Path is required.
uk: Шлях є обов’язковим.

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Page path
uk: Шлях сторінки

en: Add new block
uk: Додати новий блок

en: Context type
uk: Тип контексту

en: Select variant
uk: Виберіть варіант

en: Variants
uk: Варіанти

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: Reorder variants
uk: Перевпорядкувати варіанти

en: Variant type
uk: Тип варіанта

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
uk: Позначте необхідні додаткові можливості, які відображатимуться на формах для їх подальшого налаштовування. Навіть якщо їх не буде обрано зараз, все ще буде можливо увімкнути ці функції перед створенням нової сторінки. Якщо маєте сумніви, не ставте позначок.

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Variant
uk: Варіант

en: Edit block
uk: Редагувати блок

en: Status code
uk: Код стану

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: Weight for @block block
uk: Вага блоку @block

en: Select block
uk: Виберіть блок

en: The layout has been saved.
uk: Макет було змінено.

en: Selection criteria
uk: Критерії відбору

en: Administer pages
uk: Адміністрування сторінок

en: HTTP status code
uk: Код стану HTTP

en: Manage pages.
uk: Керувати сторінками.

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Context assignments
uk: Призначення контексту

en: Display variant
uk: Варіант відображення

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Page Manager
uk: Менеджер сторінок

en: Provides a way to place blocks on a custom page.
uk: Надання способу розміщення блоків на власній сторінці.

en: Delete access condition
uk: Видалити умову доступу

en: Add new selection condition
uk: Додати нову умову відбору

en: Delete selection condition
uk: Видалити умову відбору

en: Whether the page is displayed using the admin theme or not
uk: Чи сторінка відображається у адміністративній темі

en: Access logic
uk: Логіка доступу

en: Access Conditions
uk: Умови доступу

en: Access Condition
uk: Умова доступу

en: Selection logic
uk: Логіка відбору

en: Selection Conditions
uk: Умови відбору

en: Selection Condition
uk: Умова відбору

en: Edit %label page
uk: Редагувати сторінку %label

en: Edit %label access condition
uk: Редагувати умову доступу %label

en: Edit %label selection condition
uk: Редагувати умову відбору %label

en: The %label page has been enabled.
uk: Сторінку %label було успішно увімкнено.

en: The %label page has been disabled.
uk: Сторінку %label було успішно вимкнено.

en: Add access condition
uk: Додати умову доступу

en: Are you sure you want to delete the block %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %label?

en: The block %label has been removed.
uk: Блок %label було успішно видалено.

en: Update block
uk: Оновити блок

en: The page %name has been removed.
uk: Сторінку %name було успішно вилучено.

en: Use admin theme
uk: Використовувати адміністративну тему

en: The page path must be unique.
uk: Шлях сторінки має бути унікальним.

en: There are no regions for blocks.
uk: Області для блоків відсутні.

en: Block page
uk: Сторінка блоку

en: Configure the page title that will be used for this display.
uk: Налаштуйте заголовок сторінки, що буде використаний для цього відображення.

en: Add new context
uk: Додати новий контекст

en: Delete static context
uk: Видалити статичний контекст

en: Static context list
uk: Список статичних контекстів

en: Static context
uk: Статичний контекст

en: Label of the context
uk: Мітка контексту

en: Are you sure you want to delete the static context %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити статичний контекст %label?

en: The static context %label has been removed.
uk: Статичний контекст %label було успішно вилучено.

en: Configure Required Context
uk: Налаштувати обов'язковий контекст

en: Add page variant
uk: Додати варіант сторінки

en: Delete page variant
uk: Видалити варіант сторінки

en: Page variant configuration
uk: Конфігурація варіанту сторінки

en: Parent page
uk: Батьківська сторінка

en: Selection condition
uk: Умова відбору

en: Edit %label variant
uk: Редагувати варіант %label

en: There are no variants.
uk: Варіанти відсутні.

en: Weight for @page_variant variant
uk: Вага для варіанту @page_variant

en: The variant %label has been removed.
uk: Варіант %label було успішно вилучено.

en: A unique machine-readable name for this @entity_type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машинна назва для цього типу сутності @entity_type. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру та символи підкреслення.

en: Edit @label parameter
uk: Редагувати параметр @label

en: Update parameter
uk: Оновити параметр.

en: The %label parameter has been updated.
uk: Параметр %label було успішно оновлено.

en: Page Variant
uk: Варіант сторінки

en: Variant settings
uk: Налаштування варіантів

en: Delete this variant
uk: Видалити цей варіант
