Page manager search (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: View
eo: Vidu

en: search
eo: serĉu

en: ID
eo: Identigilo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
