Page manager search (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: View
fi: Näytä

en: search
fi: hae

en: Languages
fi: Kielet

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fi: Hakusi käytti liian montaa JA/TAI-lausetta. Vain ensimmäiset @count hakusanaa sisällytettiin hakuun.

en: Search result highlighting input
fi: Valittu hakutulos
