Page manager search (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: View
is: Skoða

en: search
is: leita

en: ID
is: Kenni

en: Languages
is: Tungumál
