Page manager search (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: View
kk: Қарау

en: search
kk: Іздеү

en: Languages
kk: Тілдер
