Page manager search (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: View
mr: बघा

en: search
mr: शोधा

en: ID
mr: आय डी

en: Languages
mr: भाषा
