Page manager search (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: View
ta: பார்

en: search
ta: தேடல்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Search index
ta: தேடல் குறியீடு
