Page manager search (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: View
be: Праглядзець

en: search
be: пошук

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Languages
be: Мовы

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
be: У вашым пошуке вы выкарыстоўвалі занадта шмат AND/OR выразаў. Толькі першыя ўмовы @count былі ўключаны ў  гэты пошук.
