Page manager search (2.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: search
bn: অনুসন্ধান

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি
