Page manager search (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: View
gl: Ver

en: search
gl: busca

en: Languages
gl: Idiomas

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
gl: A súa procura usou demasiadas expresións E/OU. Só os primeiros @count termos foron incluidos nesta procura.

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura
