Page manager search (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: View
hu: Megtekintés

en: search
hu: keresés

en: ID
hu: Azonosító

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Search index
hu: Keresési index

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hu: A keresés túl sok ÉS/VAGY kifejezést használ. Csak az első @count kifejezés került be a keresésbe.

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: All except those selected
hu: Mindet, kivéve a kiválasztottakat

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hu[0]: Legalább egy keresendő kulcsszót meg kell adni. A központozás figyelmen kívül lesz hagyva.
hu[1]: Legalább egy keresendő kulcsszót meg kell adni. A kulcsszavaknak legalább @count karakter hosszúnak kell lenniük, és a központozás figyelmen kívül lesz hagyva.

en: Which languages should be indexed?
hu: Mely nyelveket kell indexelni?

en: Only those selected
hu: Csak a kiválasztottakat
