Page manager search (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: View
ja: ビュー

en: search
ja: 検索

en: Languages
ja: 言語

en: Search index
ja: 検索インデックス

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ja: 検索に含まれる AND/OR が多すぎます。最初の @count 単語のみがこの検索に使用されました。

en: Search result highlighting input
ja: 入力文字をハイライトした検索結果

en: All except those selected
ja: 選択したもの以外

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
ja[0]: コンテンツにマッチするキーワードを少なくともひとつ含めなくてはなりません。句読点は無視されます。
ja[1]: コンテンツにマッチするキーワードを少なくともひとつ含めなくてはなりません。キーワードは少なくとも @count 文字以上にしなくてはなりません。句読点は無視されます。

en: Which languages should be indexed?
ja: どの言語をインデックスしますか？

en: Only those selected
ja: 選択したもののみ
