Page manager search (2.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
