Page manager search (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: View
pt: Ver

en: search
pt: buscar

en: Languages
pt: Idiomas

en: Search index
pt: Índice de busca

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pt: Sua pesquisa usou expressões AND/OR em excesso. Somente os primeiros @count termos foram incluídos nesta pesquisa.

en: Search result highlighting input
pt: Resultado da pesquisa destacando a entrada

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
pt[0]: Você deve incluir pelo menos uma palavra-chave para corresponder no conteúdo, e a pontuação é ignorada.
pt[1]: Você deve incluir pelo menos uma palavra-chave para corresponder no conteúdo. Palavras-chave devem ser pelo menos @count caracteres, e a pontuação é ignorada.
