Page manager search (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: View
pt: Mostrar

en: search
pt: procurar

en: Languages
pt: Idiomas

en: Search index
pt: Índice de pesquisa

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pt: A sua pesquisa utiliza demasiadas expressões AND/OR. Apenas os primeiros @count termos foram incluídos na pesquisa.

en: Search result highlighting input
pt: Entrada de destaque do resultado de pesquisa

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
pt[0]: Deve incluir pelo menos uma palavra-chave para corresponder ao conteúdo e a pontuação será ignorada.
pt[1]: Deve incluir pelo menos uma palavra-chave para corresponder ao conteúdo. As palavras-chave devem ter pelo menos @count caracteres e a pontuação é ignorada.
