Page manager search (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: View
ro: Afişează

en: search
ro: caută

en: Languages
ro: Limbi

en: Search index
ro: Index căutare

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ro: Căutarea dumneavoastră a folosit prea multe expresii ȘI/SAU. Doar primii @count termeni au fost incluși în această căutare.

en: Search result highlighting input
ro: Evidențierea intrării în rezultatele căutării

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
ro[0]: Trebuie să includeți cel puțin un cuvânt cheie pentru a se potrivi în conținut, și punctuația este ignorată.
ro[1]: Trebuie să includeți cel puțin un cuvânt cheie pentru a se potrivi în conținut. Cuvintele cheie trebuie să fie de cel puțin @count caractere, și punctuația este ignorată.
