Page manager search (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: View
ru: Просмотр

en: search
ru: поиск

en: Languages
ru: Языки

en: Search index
ru: Поисковый индекс

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ru: Ваш поиск использовал слишком много и / или выражений. Только первые @count условия были включены в этот поиск.

en: Search result highlighting input
ru: Подсвеченный ввод в результатах поиска

en: All except those selected
ru: Все кроме выбранных

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
ru[0]: Вы должны включить в содержание хотя бы одно ключевое слово, чтобы пунктуация игнорировалась.
ru[1]: Вы должны включить в содержание хотя бы одно ключевое слово. Ключевые слова должны содержать не менее @count символа, а знаки препинания игнорируются.
ru[2]: Вы должны включить в содержание хотя бы одно ключевое слово. Ключевые слова должны содержать не менее @count символов, а знаки препинания игнорируются.

en: Which languages should be indexed?
ru: Какие языки надо индексировать?

en: Only those selected
ru: Только выбранные
