Page manager search (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: View
vi: Xem

en: search
vi: tìm kiếm

en: ID
vi: Mã

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Search index
vi: Chỉ mục tìm kiếm
